УЛЬТРАФІОЛЕТОВИЙ ДРУК НА АКРИЛІ

Акрил – це один із найсучасніших матеріалів, які використовуються в нових технологіях цифрового друку. УФ друк на акрилі є одним із найпопулярніших і довговічних видів реклам. Завдяки гнучкості, міцності та світлорозсіюючій його властивості і зносостійкості. Продукція зроблена із цього матеріалу-сучасна та стильна.

Прозорий і напівпрозорий акрил, із нанесеним на ньому зображенням, широко використовується, і як гарний елемент інтер'єру і в той же час, як ефективна реклама. За допомогою УФ друку на акрилі можна створювати неповторні декоративні та рекламні елементи, зображення на яких може ставати напівпрозорим при пропущенні крізь нього світла. Такий ефект досягається завдяки високій світлопропускній здатності акрила. УФ друк на акрилі гарантує відмінну якість зображення.

Компанія Декор Принт здійснює УФ друк на акрилі завдяки спеціальному обладнанню. Воно дозволяє наносити різноманітні зображення з високою роздільною здатністю. Кольори будуть яскравими та насиченими протягом багатьох років.

друк на акрилі у Львовіультрафіолетовий друк на акрилідрук на акриліУФ друк на акрилі
Форма зворотнього зв'язку
Відправте своє повідомлення і наш менеджер зв’яжеться з вами в найкоротший термін