УФ друк на шпалерах

Друк на шпалерах - це відмінний спосіб створити красивий і оригінальний дизайн приміщення. Завдяки використанню новітніх технологій, існує хороша можливість нанесення на шпалери якісного і чіткого зображення.

УФ друк на шпалерах підійде не тільки для житлового простору, а й для комерційного. За їх допомогою можна оформити інтер'єр концептуального кафе чи ресторану, бутиків і магазинів, і навіть дитячих садків.

Переваги друку на шпалерах

Хоча можливість створення фотошпалер з'явилася давно, багато користувачів не встигли оцінити всі переваги нанесення зображень на шпалери. Друк дозволяє відтворити на шпалерах творіння великих художників, фотографії, абстрактні картинки, або ж зразки особистої творчості.

Головні плюси друку на шпалерах полягають в:

  1. Можливості створити індивідуальне оформлення, яке підкреслить стиль власників будинку або комерційного закладу.
  2. Довговічності фотодруку, для якої використовуються якісні фарби.
  3. Безпеки матеріалів, до складу яких не входять токсичні речовини.

Крім цього, ціна друку на шпалерах доступна кожному. Невисока вартість і відмінна якість це головні характеристики, якими володіє друк на вінілових шпалерах.

Наші послуги

Друк на світлих шпалерах - це сучасний спосіб підкреслити свою індивідуальність і тонкий смак. Наша компанія надає послуги широкоформатного друку на шпалерах, друку на плитці, дзеркалі, а також інших матеріалах.

У нашому розпорядженні знаходиться висококласна техніка, завдяки якій друк на флізелінових шпалерах проводиться швидко і якісно. Висока точність зображення і найкоротші терміни реалізації замовлення зробили нас лідерами серед фірм, що пропонують друк на різних шпалерах.

Завдяки тому, що ми виконуємо свою роботу найкращим чином, ми отримали величезну кількість позитивних відгуків від клієнтів. Малюнки на шпалерах, надруковані у нас, відрізняються стійкістю і естетичністю. З цієї причини вони протягом багатьох років зберігають свій первинний зовнішній вигляд, що дуже важливо для комерційних закладів, як бари, готелі і ресторани.

Принт на шпалерах - це те, що виділить вас з натовпу. Вибирайте відповідне зображення і зв'язуйтеся з нашими фахівцями за номером, який вказаний на сайті. Співробітники нададуть вам детальну інформацію та проконсультують по будь-якому питанню.

Форма зворотнього зв'язку
Відправте своє повідомлення і наш менеджер зв’яжеться з вами в найкоротший термін