Друк на тканині

Друк на тканині користується великою популярністю серед дизайнерів. За допомогою цієї послуги можна створити унікальну продукцію, яка приверне загальну увагу.

УФ друк на текстилі застосовується в різних сферах діяльності. Ультрафіолетовий принт користується попитом не тільки серед модельєрів одягу. УФ друк на тканині дозволяє також оформляти штори, текстильні елементи декору, аксесуари, плакати і так далі.

Переваги друку на тканині

Ультрафіолетовий друк на висококласному текстилі має багато переваг. В першу чергу, зображення, нанесене на тканину, є дуже чітким і естетичним. Можна не переживати з приводу його якості, адже друк здійснюється спеціальним чорнилом. Ультрафіолетовий принт характеризується стійкістю до впливу негативних зовнішніх факторів і довговічністю.

Друк УФ на будь-якій тканині не вигоряє, не стирається і не облазить. Це властивість дуже важливо, адже друк на рекламному текстилі привертає увагу, і тому матеріал завжди повинен мати чудовий вигляд.

Важливо, що друк можна нанести на тканини будь-якого кольору, будь то класичний білий або чорний, або ж нестандартний помаранчевий або салатовий. Так само, зображення або напис на тканинних матеріалах можуть бути виконані в будь-якому стилі, ніяких обмежень в даному випадку немає.

УФ друк не псується навіть під впливом високих температур і води. Тобто, вироби з тканини з фотодруком можна сміливо виставляти на вулицю і не переживати з приводу дії несприятливих чинників.

Вартість послуги доступна кожному, що є ще однією перевагою такого оформлення. Ціна на нанесення залежить від обраного малюнка, розмірів полотно, способу друку.

Друк УФ на тканинах це відмінний метод прикрасити інтер'єр і виділитися з натовпу. Ультрафіолетовий принт збережеться в первісному стані довгі роки.

Наші послуги

УФ друк на тканинах це одна з багатьох послуг, які пропонує наша компанія. Застосування новітніх технологій та матеріалів високої якості зробили нашу фірму лідером на ринку. Якщо ви бажаєте скористатися послугою друку на тканині або друку на полотні, зв'яжіться з нами за номером телефону, який вказаний на сайті. Наші висококваліфіковані фахівці нададуть вам всю необхідну інформацію, розрахують вартість і допоможуть в разі потреби. Високий сервіс і відповідальність - це ті якості, які допомогли нам завоювати довіру клієнтів.

Форма зворотнього зв'язку
Відправте своє повідомлення і наш менеджер зв’яжеться з вами в найкоротший термін