Плотерна порізка

Разом з широкоформатним друком на рулонних матеріалах, ми можемо вам запропонувати плотерну порізку.

Плотерна порізка це технологія, яка дозволяє прорізати плівку до підкладки ,після цього відбувається вибірка,тобто видаляються зайві частинки плівки, які не повинні бути присутніми в майбутній наклейці. . Вона дуже актуальна, якщо вам потрібно розмістити рекламу на вікнах, вітринах і дверях. Плотерна порізка також застосовується для порізки надрукованих зображень по контуру.

Ми із радістю зробимо друк на оракалі і порізку в комплексі, любої складності.

Оракал з фігурною порізкою дуже легко клеїться на скло і довгий час не втрачає своєї привабливості за рахунок індивідуальної форми, а приміщення зберігає природне освітлення при обклеюванні вікон фігурними наліпками, тому що світло вільно потрапляє через вікна. Але найбільша перевага такої реклами в тому, що вона легко і без наслідків демонтується з поверхні!

Вирізати можна як і просто декоративний фігурний контур, так і слова або цифри, наприклад, з інформацією про акції та знижки, за типом «-50%». Такі наклейки приваблюють клієнтів і відразу ж піднімають ваші продажі.

Щоб двері стали вашою візитною карткою, у нас можна замовити плотерну порізку вашого логотипу та графіку роботи. Гарантуємо, що вам сподобається новий вид ваших дверей з логотипом, який буде виглядати об'ємно і ефектно, завдяки фігурній порізці оракалу.

плотерна порізка у Львовіплотерна порізкаплотерна порізка
Форма зворотнього зв'язку
Відправте своє повідомлення і наш менеджер зв’яжеться з вами в найкоротший термін