Друк на оракалі

Друк на оракалі широко застосовується при виготовленні маркетингових матеріалів і елементів декору інтер'єру. Oracal - це спеціальна плівка для друку, яку можна наклеїти на будь-яку гладку поверхню. Друк на самоклеючій плівці використовується для створення вивісок, рекламних стендів і багато чого іншого.

Поверхня плівки може бути глянсовою та матовою. Завдяк цьому, кожен зможе вібрати для себе ту текстуру, яка буде відповідати его перевагам і філософії бренду.

Переваги друку на плівці

Популярність друку на плівці можна легко пояснити. Це практичний і функціональний матеріал, стійкий до негативного впливу зовнішнього середовища. Її можна наклеїти на будь-яку поверхню, а нанесене зображення буде відрізнятися яскравістю фарб і якістю.


Такі яскраві вивіски обов'язково привернуть увагу потенційних покупців. УФ друк на плівці має такі переваги:

 1. Друк на плівці оракал - це відмінний спосіб підкреслити індивідуальність бренду. Яскрава реклама завжди була найкращим способом привернути увагу клієнта.
 2. Індивідуальний стиль, оригінальні малюнки та візерунки допоможуть підвищити впізнаваність компанії. За допомогою самоклейкої плівки можна навіть оформляти транспортні засоби.
 3. Довговічність - УФ друк на оракалі не стирається протягом тривалого проміжку часу. З цієї причини не доведеться піклуватися про постійне оновлення обклеювання.
 4. Універсальність - друк на плівці використовується всюди, в будь-якій сфері підприємницької діяльності. Замовляючи цю послугу, ви робите безпрограшну інвестицію.
 5. Ціна друку на оракалі доступна кожному, а якість перевищує всі очікування.

Види плівок Оракал

Існує кілька критеріїв, за якими плівки oracal поділяють на типи. У список входить текстура, прозорість, сфері використання і так далі.

Цікавим видом є сітлоакумулюючі варіанти. Друк на такій плівці накопичує світло вдень, а з настанням темряви вночі починає світитися. Цей вид з шаленою швидкістю набирає популярність, адже більшість реклами вночі залишається непоміченою. В даному випадку, на тлі "інформаційної порожнечі", напис або малюнок на плівці будуть привертати увагу перехожих подвійно.

Для любителів класики існує світловідбиваюча плівка, яка відбиває промені світла. Кожен з нас бачив її, адже в більшості випадків саме цей тип матеріалу використовується для друку реклами при автострадах.

Плівки oracal бувають прозорими і непрозорими. Перші зазвичай використовуються для оформлення вітрин магазинів і бутиків. Вони виконують подвійну функцію: відвідувач бачить і напис на плівці, і товари, що знаходяться в торговому приміщенні. Уф друк на прозорій плівці за якістю нітрохи не поступається іншим видам. На непрозорій плівці друкують вивіски, які поміщають, наприклад, на стінах будівель.

Сфери застосування самоклеючихся плівки надзвичайно широка. Як уже згадувалося, вона може бути використана як для реклами в приміщеннях, так для афіш на транспорті. В останньому випадку, дуже важлива зносостійкість матеріалу, адже машина весь час піддається впливу вітру, дії сонячних променів, дощу і так далі. Завдяки зносостійкості Oracal і стійкості до впливу негативних факторів, подібна зовнішня реклама на транспорті дуже довговічна.

Серії плівок Oracal

Як уже згадувалося, плівка використовується в багатьох сферах. Для кожної з них актуальне застосування іншого типу, характеристики якого будуть відповідати поставленому завданню. І так, існують такі серії плівок:

 • Oracal 620 - ідеальний варіант для короткочасного використання, після демонтажу не залишає ніяких слідів;
 • на плівці Oracal 641 друкують рекламу для магазинів та інших торгових приміщень, яка буде знаходитися всередині будівлі, це один з найбільш економічно вигідних варіантів;
 • на оракалі 820 з матовою поверхнею зосередили свою увагу багато підприємців, адже якість друку на ньому приводить в захоплення;
 • універсальні властивості плівки 832 оцінили вже багато, вона може бути використана як всередині, так і зовні будівлі, ніякі зовнішні чинники не впливають на довговічність зображення;
 • Oracal 951 по праву вважається однією з кращих серед всіх плівок, вона ідеально зчіплюється з будь-якою поверхнею і чудово витримує будь-які несприятливі умови, є хорошим варіантом для широкоформатного друку;
 • Плівка 970 здатна витримати будь-які навантаження, як град і інтенсивні снігопади, при цьому ідеальний стан поверхні зберігається.

Це самі часто використовувані типи плівок. Варто помітити, що кожна з них прекрасно справляється зі своїми завданнями. Щоб вибрати ту, яка буде відповідати вашим запитам, найкраще проконсультуватися з фахівцями.

Наші переваги

Ми пропонуємо послуги з оформлення рекламних макетів методом друку на плівці. Нам довірилися величезна кількість клієнтів, які залишили чудові відгуки про роботу з нами, а також про якість друку на плівці. Варто підкреслити, що більше 20% замовлень на послуги друку на плівці базуються на рекомендаціях.

У нашому арсеналі найкраща техніка, яка допомагає якісно і швидко створювати принт на плівці. Завдяки використанню висококласної продукції, майбутня друкарська реклама виглядає привабливо, не втрачає свого естетичного зовнішнього вигляду протягом довгого часу, а також звертає на себе увагу потенційних клієнтів.

Ціна послуги "друк на плівці" доступна кожному підприємцю. Така реклама окупить себе дуже швидко, адже зображення на плівці або ж напис на плівці завжди кидається в очі і підвищує впізнаваність бренду.

Друк на плівці - це маркетинг майбутнього. Зв'яжіться з нами за номером телефону, який вказаний на сайті, і наші фахівці нададуть всю необхідну інформацію, що стосується друку на плівці, а також розрахують її вартість.

Форма зворотнього зв'язку
Відправте своє повідомлення і наш менеджер зв’яжеться з вами в найкоротший термін