ДРУК НА ШКІРІ

УФ друк на шкірі з'явилися відносно недавно, але дуже швидко стала важливою складовою підготовки маркетингових та інших матеріалів, сувенірної продукції, елементів інтер'єру і так далі. Специфіка УФ друку полягає у використанні спеціального чорнила, які застигають під впливом ультрафіолетових променів. В результаті, на запечатуваної поверхні утворюється плівка. Ультрафіолетовий друк на шкірі, і виробах виготовлених з інших матеріалах, характеризується стійкістю і довговічністю.

Шкіра і екошкіра є одними з найбільш популярних матеріалів для нанесення принта. Друк на шкірі це ексклюзивний спосіб підкреслити індивідуальність речі і надати їй характеру.

Ультрафіолетовий друк на шкіряних виробах дозволяє нанести на її поверхню будь-яке зображення. Спеціальний метод фотодруку допомагає точно і бездоганно перенести бажаний малюнок на будь-яку річ зі шкіри: папки, футляри, гаманці, одяг.

Кому варто скористатися послугою друк на шкірі

Якщо ви займаєтеся виробництвом речей з даного матеріалу, вам обов'язково варто скористатися такою послугою. І ось кілька причин, чому принт на шкірі підвищить ваші доходи:

  • УФ друк на шкірзамі виділить вас серед конкурентів, коштує всього лише придумати власний унікальний принт;
  • оригінальні художні зображення працюють за принципом маркетингу з вуст в уста, тобто, вас будуть радити, адже ви пропонуєте унікальний продукт;
  • УФ друк на штучній шкірі, як і на натуральній, дає можливість підкреслити рівень якості ваших виробів, адже вона дуже стійка і не стирається з часом.

Це головні причини створювати продукцію з індивідуальним принтом. Не чекайте, поки цю ідею візьмуть на озброєння ваші конкуренти, замовляйте друк на екошкірі прямо зараз.

Наші переваги

Ми є лідерами на ринку серед компаній, які пропонують друк для шкіри. Виготовлення та декорування принтів на шкірі або кожзамі виконується в найкоротші терміни. Уф друк у нас відбувається за новітньою технологією з використанням кращого обладнання.

Якість друку на шкірі і шкірозаміннику перевершить всі ваші очікування. Завдяки вживання висококласних фарб, малюнки залишаються на шкірі протягом довгих років. Звертайтеся до фахівців нашої компанії, і ми надамо всі деталі. Друк по шкірі - це технологія майбутнього.

Форма зворотнього зв'язку
Відправте своє повідомлення і наш менеджер зв’яжеться з вами в найкоротший термін