Друк фото на полотні

Картини на полотні - це універсальний спосіб прикрасити інтер'єр свого житла. Можна придбати готові зображення в спеціальних магазинах, де існує обмежена пропозиція. Можна також скористатися послугою друк на полотні і отримати унікальний виріб, яке ідеально впишеться в дизайн квартири, будинку або торгового приміщення.

УФ друк на полотні дозволяє створити справжні шедеври зі звичайних фотографій. Уявіть собі, ви побували у відпустці на красивому острові, зробили велику кількість знімків. А по приїзду додому, скористалися послугою друк УФ на полотні і отримали відмінні картини для будинку, які не тільки прикрашають кімнату, але і приносять теплі спогади.

Для тих, хто хоче прикрасити свій офіс або торгове приміщення, друк УФ на полотні також стане відмінним варіантом.

Які переваги має друк на полотні

Ультрафіолетовий друк на натуральному полотні має величезну кількість переваг. Вона не тільки відмінно виглядає, але і відрізняється високою якістю виконання. Ось головні її плюси:

  1. Звичайна фотографія або цифровий малюнок на полотні, буде виглядати як справжній витвір мистецтва. Текстура полотна надає зображенню благородного вигляду і до невпізнання змінює його. Друк допоможе перенести ваш улюблений образ на полотно.
  2. Відомо, що великі художники писали свої картини саме на полотні, завдяки чому відомі творіння дійшли до нашого часу. Ультрафіолетовий друк зберігається ще довше. Довговічність - це одне з головних переваг фотодруку на натуральному полотні. Водовідштовхувальні властивості забезпечують стійкість полотна до всіх можливих негативних факторів. Спеціальне покриття дозволяє зберегти вид картини на довго.
  3. Друк УФ займає мінімум часу, а після завершення процесу готову картину вже через кілька годин можна вішати на стіну.
  4. Вартість оформлення доступна кожному. Ціна на друк УФ на полотні залежить в основному від типу використовуваних фарб, розмірів картини (ширини і висоти), технологій, які застосовуються під час процесу.
  5. Ще однією перевагою друку на полотні є можливість широкого вибору. Можна скористатися послугою нанесення на полотно фото, репродукцій всесвітньо відомих картин, цифрових малюнків і так далі.
  6. Безпека - це дуже важлива характеристика картин на полотні. Друк на полотні здійснюється за допомогою сольвенту - спеціальних екологічно чистих фарб. Вони не завдають шкоди здоров'ю і не виділяють токсичних речовин в повітря. Для друку також може використовуватися латекс, який має аналогічні властивості. Варто підкреслити, що до складу фарб входять тільки безпечні компоненти.

І так, друк на натуральному полотні - це кращий спосіб прикрасити приміщення.

Особливості друку на полотні

Для того, щоб створити якісну картину на полотні, необхідно враховувати деякі нюанси. Одним з них є щільність друку. Для кожного виду зображення властиві різні показники. Наприклад, щільність друку для бавовняного полотна, який використовують для створення картин в офісні приміщення та будинки, становить 300 г / кв.м, для фотографій - 290 г / кв.м.


Щоб картина на полотні виглядала красиво, якість цифрового зображення повинно бути достатньо високим. В іншому випадку при перенесенні його на полотно, кінцевий результат може не відповідати очікуванням.

Наші послуги

Друк на натуральному полотні - це послуга, яку ми надаємо нашим клієнтам. Ми виконуємо друк швидко і якісно, ​​а наші замовники завжди на сто відсотків задоволені результатом.

Ми здійснюємо друк на натуральному полотні для комерційних і некомерційних цілей. У нас ви можете замовити друк як на полотні, так і друк на банері або інших матеріалах для особистих потреб, прикраси торгового приміщення, офісу, холу і так далі.

Друк виконується тільки з використанням висококласних матеріалів і кращої техніки. Наші роботи на полотні виглядають презентабельно і естетично, а також не втрачають свій початковий зовнішній вигляд протягом довгих років. Замовивши друк на натуральному полотні у нас ви робите гарну інвестицію в якість і довговічність.

Форма зворотнього зв'язку
Відправте своє повідомлення і наш менеджер зв’яжеться з вами в найкоротший термін