Друк на металі

Метал - це універсальний матеріал природного походження. Він відрізняється стійкістю, міцністю і естетичним зовнішнім виглядом. Саме його найчастіше використовують при створенні дизайнерських інтер'єрів. Щоб перетворити шматок цього матеріалу на стильну річ, коштує всього лише нанести на нього УФ друк.

Ультрафіолетовий друк на металі дозволяє відтворювати плоскі і об'ємні зображення, і тому даною технологією користуються багато комерційні підприємства. Друк використовують як для створення реклами, так і для інформаційних табличок, знаків, покажчиків і так далі.

Що можна друкувати на металі

Друк на металі використовується для нанесення на матеріал абсолютно будь-якої інформації. Існує кілька основних типів:

● інформаційні таблички - як правило, таку УФ друк на металі можна побачити при вході в кабінети і будівлі, на дверях офісів і так далі;      

● покажчики і знаки - друк на будь-якому металі такого типу часто знаходиться в великих офісних будівлях або торгових центрах, біля ліфтів, ескалаторів, сходів;      

● нагороди - УФ друк на алюмінії широко використовується при створенні грамот, медалей та так далі;      

● реклама - це остання, але мабуть найважливіша сфера застосування печатки на металі, тому про неї варто розповісти більше.      

УФ друк рекламних матеріалів на металі - це відмінний спосіб виділитися з натовпу і бути поміченим потенційними клієнтами. Друк УФ на будь-якому металі може здійснюватися для створення вивісок та зовнішньої реклами. Висока якість виконання і природна стійкість самого матеріалу, допомагає створити на металі довговічне зображення.

Більшість підприємців ігнорують УФ друк на міцному металі, і вибирають дешевші альтернативи. Це відмінний шанс виділитися і підкреслити статус свого підприємства.

Переваги друку на металі

Ультрафіолетовий друк використовується з метою фіксації інформації на металі. Цей спосіб має величезну кількість позитивних характеристик, серед яких:

  1. Друк здійснюється за допомогою спеціальних фарб і обладнання, яке дозволяє створювати якісні та естетичні зображення.
  2. Завдяки новітнім технологіям друк УФ на металі, виконується в найкоротші терміни, і процедура не займає багато часу.
  3. Спеціальні УФ чорнило, які наносять на поверхню майбутнього виробу, застигають під впливом ультрафіолету. В результаті, вони довго зберігають свій колір навіть під впливом негативних факторів.
  4. Універсальність - ще одна перевага, яке пропонує друк УФ на металі. Можливе виготовлення продукції з малюнком, написом, художнім зображенням, фотографією. У будь-якому випадку, картинка на металі буде естетично виглядати.

УФ друк - це відмінний спосіб нанесення зображення на метал. У даного методу практично немає недоліків.

Наші послуги

Ми пропонуємо послуги оформлення рекламних та інших матеріалів на металі, склі, друк на дереві і так далі. УФ друк дозволяє нанести зображення будь-якого типу на різні металеві предмети, як жалюзі, радіатори, стенди, вивіски, двері.

У нашій компанії працюють кращі фахівці, які виконують всі поставлені завдання швидко і точно. УФ друк вимагає особливої ​​ретельності, певних знань і навичок, завдяки яким можна отримати найкращий результат.

Високий рівень сервісу і уважність до потреб замовника дозволили нам отримати безліч позитивних відгуків від клієнтів і їх рекомендацій. Якщо у вас виникли будь-які питання або ви хочете замовити УФ друк по металу, звертайтеся до нас за номером, який вказаний на сайті. Менеджери проведуть з вами детальну консультацію, розрахують вартість і розкажуть про умови співробітництва.

Пам'ятайте, що УФ друк - це відмінний спосіб створити якісні маркетингові матеріали і виділитися серед конкурентів.

Форма зворотнього зв'язку
Відправте своє повідомлення і наш менеджер зв’яжеться з вами в найкоротший термін