Друк на склі

Раніше технологія нанесення зображення на скло була значно важчою, ніж зараз. Сьогодні ж технологія ультрафіолетового друку дозволяє нанести зображення на різні скляні поверхні, нехай це навіть готовий скляний виріб. Це стало справжнім досягненням у дизайнерській і рекламній сфері.

Перевага сучасного УФ друку:

-високоточне нанесення зображення відразу на матеріал,фарба полімеризується під дією ультрафіолетових ламп, завдяки чому вона моментально затвердіває на поверхні і міцно впікається в сам матеріал, що забезпечує великий термін експлуатації такої продукції;

-можливість друку білою фарбою.Принтер обладнаний опцією білої фарби, яка дозволяє надрукувати будь-яке зображення на прозорому або темному матеріалі. Фарба може наноситись суцільно на всю поверхню зображення в якості підкладки або ж вибірково. Також цією опцією можливо зробити двохсторонній друк на прозорому склі. Зокрема, такий спосіб друку може бути застосований при влаштуванні офісних перегородок;

-насиченість зображення;

-висока стійкість до факторів зовнішнього впливу;

Завдяки цим перевагам ми можемо створювати ефективні рекламні вивіски та чудові декорації. Також це можливість втілювати оригінальні дизайнерські рішення.

Наша компанія використовує сучасне обладнання, яке забезпечує високоякісний друк на склі та друк на дзеркалі. Це робить надруковане стійким до стирання та знебарвлення. Переконайтеся в цьому – замовте УФ друк у Декор Принт на будь-якій скляній поверхні.

ультрафіолетовий друк на склідрук на ПВХ у склідрук на скліУФ друк на склі
Форма зворотнього зв'язку
Відправте своє повідомлення і наш менеджер зв’яжеться з вами в найкоротший термін