Екосольвентний друк

Друк на плівці

Друк на самоклеючій плівці має найширший спектр застосування. Він може використовуватися для декорування житлових приміщень і офісів, створення рекламних площ. Його можна нанести на будь-яку поверхню: скляні вітрини, дерев'яні панелі, металевий корпус транспорту і так далі.

Широкоформатний друк на самоклеючій плівці широко застосовується як для рекламних цілей, так і в дизайні інтер'єрів.

Самоклеюча плівка - міцна самоклеюча поліхлорвінілова плівка з поліакриловою клейкою основою.Друкуємо на білих та прозорих плівках (глянц, мат), світлопропускній для поклейки лайтбоксів.

Ми здійснюємо екосольвентний друк на плівці, зберігаючи найвищу роздільну здатність. У процесі друку застосовуються екологічні чорнила.

Компанія Декор Принт виконає екосольвентний друк та гарантує хорошу передачу кольорів з чітким зображенням навіть у деталях. Підберіть зображення, яке вам до вподоби, і замовте послугу за доступною ціною.

друк на плівціультрафіолетовий друк на плівцідрук на плівці у ЛьвовіУФ друк на плівці
Друк на шпалерах

Друк на шпалерах під замовлення - це прекрасний спосіб швидко і недорого змінити вигляд кімнати або офісу, і ми вам готові у цьому допомогти. Друк здійснюється на сучасному екосольвентному обладнанні, виключно оригінальними чорнилами,що є гарантією відсутності запаху фарб, що використовуються. Після друку ви відразу можете використовувати ці шпалери в роботі.

Ми використовуємо безпечні та екологічно чисті флизелінові шпалери . Вони не мають запаху та нетоксичні. Пропонуємо на вибір різні види текстур: класік, пісок, іній, льон, холст, штуко, пензель, Венеція, смуз (більш глянцевий) та інші. Кожна текстура унікальна та має свої особливості. Шпалери з таким зображенням безпечно використовувати в громадських приміщеннях чи у дитячих кімнатах.

При необхідності наші спеціалісти допоможуть з вибором зображення та матеріалу для роздруку.

друк на шпалерахдрук на шпалерахдрук на шпалерах у ЛьвовіУФ друк на шпалерах
Друк на банері

Сьогодні друк на банері – дуже поширена послуга. Банери можна розміщувати як всередині, так і ззовні різних приміщень. Їх легко встановлювати – це чудова альтернатива звичним масштабним вивіскам.

Ми здійснюємо друк на банерній тканині. Завдяки використанню екосольвентних чорнил японського виробництва, зображення буде зберігати яскравість і насиченість. Рекламний банер може бути ламінованим або литим. Банери часто застосовують, щоб проводити довготермінові рекламні компанії. Також вони підійдуть для облаштування фотозон або декорування приміщень.

У нас ви можете замовити,і недорого та терміново надрукувати рекламні банери з відмінною якістю друку. При необхідності, на них можна встановити люверси, за допомогою яких банер розміщується на бажаній поверхні. Фарби є стійкими до вицвітання.

друк на банері у ЛьвовіУФ друк на банеріультрафіолетовий друк на банерідрук на банері
Друк на полотні

Виконати цифровий друк на полотні можна двома способами:

- друк на спеціальному рулонному матеріалі за допомогою широкоформатного принтера;

- УФ друк.

Особливістю саме УФ друку є можливість друкувати на будь-якому полотні, навіть якщо воно і не призначене спеціально для друку, навіть якщо воно не оброблене грунтом,навіть якщо полотно вже натягнуте на підрамник.

Друк на спеціальних рулонних матеріалах –це тоді коли зображення друкуються на натуральному полотні і виглядають не гірше картини, намальованої від руки. Після цього полотно може бути натянутим на підрамник, в залежності від вибору клієнта.Тому, якщо ви маєте завдання освіжити інтер'єр, то друк на полотні - це відмінна заміна картинам.

ультрафіолетовий друк на полотнідрук на полотні у ЛьвовіУФ друк на полотнідрук на полотні
Форма зворотнього зв'язку
Відправте своє повідомлення і наш менеджер зв’яжеться з вами в найкоротший термін