ДРУК НА POWER BANK

Power bank - це широко поширені вироби, які є майже у кожної людини. Потреба зарядити телефон в дорозі або навіть вдома, іноді виникає раптово, і ці портативні пристрої завжди приходять на допомогу. На ринку існує велика пропозиція Power bank, і щоб виділиться серед конкурентів, необхідно надати клієнтам унікальний продукт. Друк на повербанке в даному випадку є кращим способом зробити свій товар оригінальним і пізнаваним.

Варто підкреслити, що послугою друк на power bank можуть скористатися не тільки власники бізнесу по їх реалізації, а й інші. Наприклад, на корпоративних вечірках фірма може подарувати співробітникам power bank c логотипом компанії. Друк на портативному повербанке можна також використовувати для себе. Якщо ви хочете виділитися, завжди можна замовити нанесення певного зображення н переносний акумулятор.

Переваги друку на повербанку

Як правило, наші гаджети розряджаються в самий невідповідний момент, і з цього power bank це маст хев пристрій. Попит на такі вироби зростає з кожним днем, тому варто запропонувати покупцям оригінальну продукцію із зображенням, і тим самим підвищити рівень продажів компанії.

Чому варто скористатися послугою друк на павер банку:

 1. У сучасному світі кожен хоче виділитися з натовпу будь-яким способом. До цього списку входить і придбання оригінальних речей. Якщо ви запропонуєте покупцям унікальний продукт, а саме power bank з написом або малюнком, вони обов'язково його куплять. В цьому випадку в гру вступає так званий маркетинг з уст в уста. Покупці діляться інформацією про свою знахідку з друзями, які в майбутньому також стануть вашими клієнтами.
 2. Друк на павер банку допомагає підвищити впізнаваність бренду. Можна сказати, що товар сам себе рекламує. Якщо він постійно буде на увазі в громадських місцях (де цими пристроями, як правило, користуються), велика кількість людей дізнаються про вашу компанію, адже оригінальний дизайн завжди кидається в очі. Брендування принесе підвищення показників продажів.
 3. Збільшення продажів - це головний результат, який приносить друк на павер банку. Оригінальні вироби завжди користуються попитом. Навіть ті, у кого вже є мобільний зарядний пристрій, стають потенційними клієнтами. Вони можуть набувати вашу продукцію для друзів і близьких в якості подарунка.

І так, друк на павер банку допомагає компанії створити імідж і залучити нових клієнтів. Вона виділить фірму на тлі конкурентів і зробить її продукт впізнаваним.

Як вибрати зображення

Якщо ви вирішили порадувати своїх співробітників, і подарувати їм оригінальні power bank з надрукованим зображенням, відповідально підійдіть до процесу вибору малюнка. Пам'ятайте, що він повинен бути універсальним, підходити як для чоловіків, так і для жінок, а також асоціюватися зі сферою діяльності вашої компанії.

Спочатку необхідно визначитися з кольором. Ви можете вибрати універсальні відтінки жовтого, оранжевого, зеленого, фіолетового і так далі. Також необхідно підібрати зображення. Найбільш популярними є такі малюнки:

 • пейзаж;
 • панорама міста;
 • певне рослина (відмінно, якщо воно має пряме відношення до сфери діяльності фірми);
 • логотип компанії;
 • абстрактне зображення.

Друк на павер банку дозволить компанії продемонструвати рівень турботи про співробітників. В даному випадку варто звертати увагу не тільки на самі пристрої, але і на їх ємність. Щоб персонал оцінив такі сувеніри, краще купувати моделі подорожче.

Як замовити друк на повербанке

Якщо ви оцінили всі переваги послуги друк на павер банку і хочете створити оригінальний дизайн цих пристроїв, звертайтеся до нас! Для того, щоб оформити замовлення, потрібно всього лише зв'язатися з нами за номером телефону, який вказаний на сайті. Наші фахівці нададуть вам всю необхідну інформацію, що стосується послуг друку. Також менеджери розрахують вартість. Ми наносимо друк на павербанкі будь-яких форм, розмірів і в будь-якій кількості.

На ринку існує багато фірм, які пропонують аналогічні послуги, але тільки ми володіємо такими перевагами::

 1. Досвід роботи - наші фахівці володіють великим професійним досвідом, і кожен з них знає всі нюанси процесу друку. Завдяки кваліфікованому персоналу, ми виконуємо всі замовлення швидко і якісно.
 2. Використання висококласних матеріалів - якісний друк неможлива без застосування фарб кращих виробників. Саме такими матеріалами здійснюється нанесення зображення на павер банки
 3. Новітні технології - в нашому арсеналі обладнання, яке працює безперебійно, швидко і точно. Поєднання кращої техніки і фарб допомагає домогтися неперевершеного результату.
 4. Високий рівень сервісу - потреби клієнта для нас завжди на першому місці. Наші співробітники дуже уважні до клієнтів і виконують будь-які їхні прохання. Ми завжди дотримуємося умовлених термінів і реалізуємо замовлення вчасно.
 5. Відгуки від клієнтів - то, хто замовив у нас послугу друк на павербанках, залишили свої позитивні відгуки про роботу з нами. Також, наші клієнти радять нас своїм друзям і близьким, тому частина наших замовлень БАЗИРУЕТСя на рекомендаціях.

Скористайтеся нашими послугами, і ви отримаєте унікальну продукцію, яка підвищить впізнаваність бренду і призведе до збільшення продажів.

Форма зворотнього зв'язку
Відправте своє повідомлення і наш менеджер зв’яжеться з вами в найкоротший термін