УЛЬТРАФІОЛЕТОВИЙ ДРУК НА пвх

ПВХ пластик – найпопулярніший рекламний матеріал, що використовується в рекламній індустрії. Уф друк на ПВХ виключає необхідність використання плівок або других додаткових матеріалів. На сьогоднішній день даний підхід являється одним із найпопулярніших рішень в рекламній сфері. Завдяки прямому нанесенню зображення на пластик, клієнт, в результаті отримує малюнок,який виділяється якістю і зовнішнім виглядом.

Дана технологія дозволяє отримати оригінальні офісні таблички, вивіски, 3D символи, також можна застосувати при оформленні свят, меню ресторану, картин, стендів і ще багато цікавого.

Наше обладнання дозволяє точно відтворити кольори (навіть на темних поверхнях) та отримати фотоякість друку з максимальною роздільністю 1200 dpi.

Віддрукована ультрафіолетовим друком, продукція, характеризується дуже високою стійкістю до стирання та впливу різних атмосферних чинників.

УФ друк на ПВХ – це сучасно і практично.Завдяки йому,можна створювати на пластику різні рельєфні зображення, що відкривають багато простору для дизайнерських рішень.

друк на ПВХультрафіолетовий друк на ПВХУФ друк на ПВХдрук на ПВХ у Львові
Форма зворотнього зв'язку
Відправте своє повідомлення і наш менеджер зв’яжеться з вами в найкоротший термін