ДРУК НА ПЛИТЦІ

Друк на плитці дозволяє створити яскравий і незвичайний інтер'єр. На плитці може бути відтворено будь-яке зображення, візерунок або ж напис. Використання новітніх технологій дозволяє нанести малюнок на поверхню швидко, точно і якісно.

УФ друк на керамічній плитці допомагає створити унікальну продукцію, для оформлення сучасного дизайну. Дана опція актуальна як для житлових, так і для комерційних приміщень.

Переваги друку на плитці

УФ друк на плитці відбувається за допомогою спеціального чорнила. Саме завдяки їм, фотодрук зберігається на керамічній плитці протягом довгого часу. Висока вологість, перепади температури і інші негативні чинники аж ніяк не впливають на цілісність зображення, інтенсивності кольору малюнка і інших його характеристик.

Друк наноситься з використанням спеціального обладнання. В результаті ультрафіолетовий друк на кахельної плитці відбувається з точністю до міліметра. Крім того, процес займає небагато часу.

Безпека, це ще одна перевага даної опції. Друк з нанесенням УФ чорнила не завдає шкоди здоров'ю. Фарби не виділяють токсичних речовин в повітря і вважаються екологічно чистими.

Малюнки на керамічній плитці характеризуються естетичністю і привабливістю. Надрукувати зображення на плитці значить підкреслити свій індивідуальний стиль і виділити своє житло або заклад із сотні інших.

Ціна друку на плитці доступна кожному, тому будь-хто може скористатися даною послугою.

Наші послуги

Ми надаємо послуги друку на керамічній плитці, а також на інших матеріалах, наприклад, друк на шпалерах. Друк здійснюється за допомогою сучасних технологій, що дозволяє нашій компанії створювати найякісніші зображення на плитці серед конкурентів.

Кваліфікований персонал, який знає всі тонкощі процесу, друкує малюнки на керамічній плитці швидко і якісно. Ми завжди дотримуємося обумовлених термінів і реалізуємо замовлення вчасно.

Якщо ви бажаєте надрукувати зображення на плитці, зв'яжіться з нашими фахівцями за номером телефону, який вказаний на екрані. Співробітники компанії нададуть вам всю необхідну інформацію, а також дадуть відповідь на всі питання. Звертайтеся до нас, і ви зможете оцінити високий рівень сервісу і якість виконання послуг. 

Форма зворотнього зв'язку
Відправте своє повідомлення і наш менеджер зв’яжеться з вами в найкоротший термін