Друк на банері

Друк на банері - це відмінний спосіб заявити світові про існування своєї компанії. Інформація на банері може стосуватися будь-якої сфери діяльності компанії, в даному випадку ніяких обмежень немає. Якщо ви хочете збільшити свій дохід і залучити більшу кількість клієнтів, замовляйте послуги друку на банері і розміщуйте їх в людних місцях.

Використання банерів вважається класичним маркетинговим ходом, який ще ніколи не підводив. Навіть якщо ті, хто побачив рекламу не збираються прямо зараз придбати вашу продукцію, вони запам'ятають назву компанії. А це вже позитивно впливає на впізнаваність бренду. Допоможе реалізувати ці цілі послуга "УФ друк на банері". Варто підкреслити, що вартість друку на банері доступна кожному.

Переваги використання банерів в маркетинг

Ціна друку на банері доступна кожному підприємцю, і не дарма стала однією з найпопулярніших послуг на ринку зовнішньої реклами. Використання банерів як маркетингового інструменту має величезну кількість переваг, серед яких:

  1. Тривалий термін експлуатації - тканина, яку використовують для виготовлення банерів, а також фарби, якими здійснюється друк, виробляються з висококласних матеріалів. Завдяки цьому, друк на банері залишається на поверхні навіть якщо вона схильна до тривалого впливу несприятливих умов, як, наприклад, дощ, град, вітер, високі і низькі температури і інше. Банери також стійкі до механічного стирання. Це означає, що ви зробите вигідну інвестицію, і ваша реклама буде на увазі протягом тривалого проміжку часу.
  2. Ефективність - друк на тканинному банері привертає увагу і кожен перехожий звертає свій погляд на нього. Особливо ефективна така тактика в місцях з великим потоком людей: в метро, ​​на автобусних зупинках, в супермаркетах.
  3. Універсальність - за допомогою банера можна прорекламувати будь-який продукт.
  4. Індивідуальність - друк на банері, вартість якої доступна кожному, виконується відповідно до побажань клієнта. Чим оригінальніше зображення вибере замовник, тим більше буде виділятися банер на тлі всіх інших реклам.

Це основні переваги використання банерів. Незважаючи на їх невисоку вартість, вони приносять хороший результат. Друк на тканинному банері це перше, що повинен замовити підприємець для розвитку свого бізнесу.

Особливості використання банерів і друку на них

Є пара нюансів, які необхідно дотримуватися під час використання банерів. Але перш за все, потрібно замовити якісний друк на банері. Для цього, зв'яжіться з зацікавила вас фірмою і уточніть у них термін реалізації замовлення, передбачуваний час експлуатації, тип використовуваних фарб.

Звертаємо увагу, що якісний банер служить від двох років. Існує також друк на банерній сітці, тому під час замовлення уточнюйте, що саме вам потрібно.

Що стосується особливостей використання, варто почати з того, що існують два методи кріплення банерів: на люверс або кишені. Люверси - це невеликі круглі отвори, які знаходяться по краях тканини. Для того, щоб встановити люверси, необхідно провести процедуру проклейки банера. Кишені, в свою чергу, існують для того, щоб в них вставляти кріплення.

Розміри полотна також мають значення. Параметри майбутньої тканини і розмір друку на банері визначає замовник, а фірма виконавець може вносить невеликі корективи, які вона зобов'язана узгодити з клієнтом. Під час замовлення друку на банері попросіть показати попередні роботи. Таким чином ви зможете оцінити якість друку зображення. Як правило, для даних цілей використовуються матеріали з дозволом від 720 до 1440 dpi. Але бувають і виключення.

При виборі зображення постарайтеся знайти щось унікальне, і те, що як не можна краще відповідає філософії вашого бренду. Постарайтеся виділитися і створити у клієнта сильну асоціацію реклами, компанії і продукту.

Друк на банері можна використовувати не тільки для реклами бізнесу, а й для урочистих випадків. Оригінальна напис на банері підійде для святкування днів народжень, іменин, ювілеїв, весіль та інших подій.

Друк на банері це один з кращих інструментів маркетингу, вартість якого невелика, а ефективність досить висока.

Наші послуги

Ми надаємо послуги друку на банері, друку на шпалерах, плитці та інших матеріалах клієнтам по всій країні. Наша друк на банері відрізняється високою якістю виконання, що гарантує привернення уваги клієнтів. Секрет полягає в використанні висококласних матеріалів, які проявляють стійкість до зовнішніх негативних факторів. Завдяки цьому, наша друк на банері дуже довговічна і зберігає свій зовнішній вигляд протягом довгого часу. Візуально красива реклама - це запорука успіху підприємництва.

Замовляючи друк на банері у нас, ви отримуєте не тільки якісні матеріали, але також найвищий рівень сервісу. Наші фахівці завжди ставлять вимоги клієнта на перше місце, і допомагають їм у будь-якій ситуації. Друк на тканинному банері та інші послуги ми пропонуємо за оптимальною вартістю. Друк на банері недорого і якісно - це основи нашого підходу до роботи. Ціна на написи на банері вас точно приємно здивує. Якщо ви оцінили всі переваги друку на банері, зв'яжіться з нами за номером телефону, який вказаний на сайті.

Форма зворотнього зв'язку
Відправте своє повідомлення і наш менеджер зв’яжеться з вами в найкоротший термін